Gratis

Contabil evidenta primara

Expert Financial Consult

Candidatul Ideal

• Experienta anterioara in contabilitate primara in domeniul Horeca reprezinta un avantaj;

• cunoasterea programelor Saphir (pentru gestiune) si Contab SQL/cometa ( pentru evidenta furnizori) reprezinta un avantaj;
• cunostinte de utilizare Microsoft Office la nivel mediu;
• cunostinte minime resurse umane;
• persoana corecta, serioasa

Descrierea jobului

Cautam persoana pentru contabilitate primara (evidenta de gestiune, registru de casa , incasari si plati furnizori )
Program de lucru ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁de la 10.30 la 17.30.

Responsabilitati:

• Efectueaza evidenta de gestiune specifica unui restaurant- note de intrare-recepție, rapoarte de producție, gestionarea consumurilor, facturilor, avizelor de expediție;
• Intocmeste registrul de casa,
• Inregistreaza incasari si plati furnizori
Publicat 16 Oct. 2024 Reactualizat 16 Oct. 2024 Expiră 15 Nov. 2024