Gratis

Contabilitate primara / Economist

TRCCC SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii superioare în domeniul economic (Contabilitate, Finanțe, Economie sau domenii similare);
  • Cunoștințe solide de contabilitate primară și fiscalitate;
  • Experiență minimă de 2 ani în domeniu constituie un avantaj;
  • Abilități bune de utilizare a pachetului Microsoft Office, în special Excel;
  • Atenție la detalii, gândire analitică și capacitatea de a respecta termenele limită;

Descrierea jobului

Angajam personal cu responsabilitati in departamentele: contabilitate, juridic, secretariat

- legătura cu departamenul juridic în vedere redactării documentelor ( ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂contracte, acte adiționale, etc)
- Gestionarea relațiilor economice cu furnizorii societății.
- verificarea documentelor
- prelucrarea informatiilor financiare
- urmarirea termenelor scadente
- cunoștințe în domeniul financiar-contabil
- bune cunostinte de operare PC, Office, SAGA - avantaj
- deținerea de permis auto - avantaj
- preia activitățile operaționale ale managerului, după caz
- păstrarea evidenței documentelor înformat fizic și electronic
- editare și înregistrare oferte de preț, contracte de prestări servicii, de comodat, asociere, închiriere sau vanzare
- redactare și transmitere cereri de oferte către furnizori

Descrierea companiei

Birouri in Centru Bucuresti - zona Bd Dacia.

Societate de construcții care activeaza din anul 2009, avand o dezvoltare în continuă creștere.

Profil: constructii civile și industriale, lucrări apa-canal, transporturi, utilaje pentru construcții
Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 11 Oct. 2024 Expiră 18 Oct. 2024