Gratis

Contabil / Economist

FCC CONSTRUCCION SA BARCELONA SUCURSALA BUCURESTI

Candidatul Ideal

- diploma de licenta in domeniul economic
- experienta minim 3 ani,pe un post similar
- cunostinte foarte bune de operare in Excel
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
- permis de conducere categoria B
- cunoasterea programului SAP,constituie avantaj
- persoana comunicativa cu capacitatea de lucru in echipa.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- intocmirea diverselor rapoarte si situatii periodice
- mentinerea evidentelor cheltuielilor inregistrate in avans
- arhivarea electronica a documentelor ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄inregistrate
- contabilizarea si inregistrarea deconturilor
- contabilizarea si inregistrarea facturilor furnizorilor si ale clientilor
- inregistrarea contractelor cu furnizorii in SAP;inregistrarea facturilor in SAP
- pregatirea documentelor financiar contabile in vederea semnarii si aprobarii lor de catre superiorii ierarhici.

Beneficii:
- salariu competitiv
- decontare transport
- tichete de masa
- program de lucru,Luni-Vineri 8-17

Compania noastra este companie de constructii ce desfasoara proiecte majore de infrastructura rutiera si feroviara la nivel international si national, in diferite zone ale tarii.
Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 27 Oct. 2024