Gratis

Contabil / Economist

Smartcons
2 poziții

Candidatul Ideal

Firma de Contabilitate, angajam Contabil / Economist in Cluj-Napoca (Hybrid)
  • Experienta anterioara in domeniul contabilitatii
  • Cunostinte in legislatia fiscala si contabilitatea financiara.
  • Abilitati excelente de comunicare si relationare, cu capacitatea de a lucra eficient cu clientii si echipa interna.
  • Capacitatea de a prioritiza sarcinile si de a lucra cu termene limita stranse.
  • Cumostiinte al programelor SAGA, WinMentor

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
  • Gestionarea eficienta a unui portofoliu de clienti, asigurand respectarea tuturor regulilor si regulamentelor fiscale.
  • Intocmirea si prezentarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀rapoartelor financiare periodice pentru clientii desemnati.
  • Consultarea clientilor cu privire la aspectele contabile si fiscale si oferirea de solutii adecvate.
  • Colaborarea stransa cu echipa interna pentru a asigura precizia si conformitatea in toate aspectele contabile.

Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesional si stimulant, cu o echipa dedicata si sustinatoare.
  • Pachet salarial competitiv, in concordanta cu experienta si competentele Dvs.
  • Bonusuri suplimentare in functie de activitate.
  • Program de lucru relativ flexibil si posibilitatea de a lucra si in format hybrid (remote)

Smart Cons - Firma noastra de contabilitate cu o reputatie solida si in crestere cauta un contabil cu experienta pentru a se alatura echipei noastre dinamica. Avem oportunitatea deschisa pentru un profesionist dedicat, capabil sa gestioneze un portofoliu diversificat de clienti cu precizie si profesionalism.
Firma noastra promoveaza diversitatea si egalitatea de sanse in cadrul locului de munca si incurajeaza toti candidatii calificati sa aplice. Va multumim pentru interesul Dvs. in a face parte din echipa noastra!
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 6 Oct. 2024