Gratis

CONTABIL / ECONOMIST

General Concrete Cernavoda S.R.L.

Candidatul Ideal

Atentie la detalii, initiativa, atitudine pozitiva, perseverenta, receptivitate, seriozitate;
- abilitati de comunicare si negociere;
- capacitate de organizare si autoorganizare.

Descrierea jobului

Evidenta, inregistrare, verificare documente contabile;
Inregistrare facturi furnizori;
Inregistare note de intrare receptie si bonuri de consum;
Evidenta cheltuieli in ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂avans;
Intocmire diverse situatii contabile si extracontabile;
Evidenta mijloacelor fixe; ob inventor; inventare
Verificare stocuri

Descrierea companiei

GENERAL CONCRETE CERNAVODA SRL

In cei 30 de ani de existenta S.C. GENERAL CONCRETE CERNAVODA SRL a reusit sa se dezvolte dintr-o societate mica de constructii intr-o companie de talie nationala, bine organizata , capabila sa execute lucrari de complexitate maxima si de un nivel de calitate ridicat .

Avand la baza un personal calificat cu o experienta vasta , ambitie , flexibilitate si un management bun, compania a fost in masura sa se dezvolte , fara intrerupere . Astazi avem aproximativ 360 de angajati si o cifra de afaceri de circa 80 milioane lei.

Publicat 20 Aug. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 19 Sept. 2024