Gratis

CONTABIL CU EXPERIENTA

FURNICA ZILIERA SRL

Candidatul Ideal

Cautam CONTABIL CU EXPERIENTA pentru echipa noastra tanara din cadrul unei societati agricole, situata in apropiere de Buzau.

Cerinte:
- Studii absolvite in domeniu;
- Experienta minim 3 ani pe un post similar;
- Abilitați de operare a pachetului MS Office - Word și Excel;
- O buna cunoastere a legislatiei;
- Permis categoria B- obligatoriu;
- Atentie la detalii si abilitati de organizare si coordonare.

Descrierea jobului

Responsabilitatea principala: inregistreaza în programul de contabilitate operațiunile financiare ale companiei legate de achiziții, vânzări, bancă, casă, mijloace fixe, stocuri.
Program de lucru: luni- vineri 8h/zi.

Se ofera:

- Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale (masina de serviciu + masa asigurata - meniul zilei);
- Dezvoltare profesională și posibilități de avansare în carieră.

Descrierea companiei

Recrutam CONTABIL CU EXPERIENTA pentru societate agricola.

Furnica Ziliera, firma de recrutare si selectie de personal, va ofera acces rapid la numeroase locuri de munca active - din toate domeniile de activitate. Pentru mai multe detalii ne puteti vizita website-ul unde va puteti inregistra in baza de candidati, urmand sa fiti contactat de unul dintre angajatii nostri pentru locuri de munca ce corespund experientei dumneavoastra profesionale.
Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 23 Aug. 2024 Expiră 22 Sept. 2024