Gratis

Consultant vanzari

MEGA DISCOUNT STORE S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam un coleg pe postul de Consultant vanzari pentru noua locatie din cartierul Tudor, Targu Mures:
- diploma de bacalaureaut
-aptitudini de comunicare orientate catre client
-cunostinte sisteme informatice si POS
-placerea de a lucra cu clientii
- atitudine pozitivă

Descrierea jobului

- consultarea clientilor si oferirea produselor potrivite
-testarea produselor inainte de vânzare
-încasarea produselor
-promovarea produselor și a promoțiilor ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄

Magazinul Mega Discount Store din Targu Mures este un magazin cu produse resigilate, Amazon
Starea produselor este variabila: de la produse noi, sigilate, la unele putin utilizate, cu mici defecte sau piese lipsa (produse vandute cu reduceri mai mari)
Categoria produselor comercializate: electrice, electronice, electrocasnice, IT, baby, jucarii, produse ingrijire personala
Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024