Gratis

CONSULTANT VANZARI DIVANI&SOFA

Branco Decosemvet S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • Studii superioare: Diplomă de licență.
  • Experiență: Minimum 2 ani în vânzarea de produse premium (experiența în mobilier de lux sau design interior reprezintă un avantaj).
  • Abilități: Excelente abilități de comunicare, empatie și interacțiune cu clienții.
  • Cunoștințe: MS Office (nivel de bază) și engleză la nivel conversațional (avantaj).
  • Personalitate: Sociabil, zâmbitor, cu o atitudine pozitivă și încredere în sine.

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Oferi asistență completă clienților în procesul de vânzare, de la inițierea comenzii până la livrarea produsului.
  • Promovezi produsele și noile colecții pentru clienții din showroom și baza de date.
  • Centralizezi comenzile clienților în aplicațiile interne, realizezi ofertele financiare și te asiguri că plățile sunt efectuate conform termenilor contractuali.Oferi suport telefonic pe toată durata procesului de vânzare, asigurându-te că fiecare client pleacă mulțumit
​De ce să te alături echipei noastre?
  • Vei face parte dintr-un brand de lux, exclusivist, în continuă dezvoltare.
  • Vei lucra într-un showroom elegant și plin de bun gust.
  • Vei vinde produse de calitate, unde frumusețea colecțiilor îți va completa plăcerea de a vinde.
  • Echipa noastră te va sprijini din prima zi pentru a te acomoda și a-ți începe rapid parcursul către succes.
  • Vei interacționa cu o clientelă selectă și vei contribui la proiecte de succes.
  • Vei face parte dintr-o echipă motivată, care te va susține în atingerea obiectivelor.

Divani & Sofa’ este un brand de mobilier exclusivist, cunoscut pentru piesele sale rafinate și de înaltă calitate, care aduc un plus de eleganță și confort în orice spațiu. Cu o experiență de peste un deceniu, Divani & Sofa’ și-a consolidat reputația atât la nivel național, cât și internațional, prin crearea de produse unice, realizate de meșteșugari cu o atenție excepțională la detalii. Fiecare piesă de mobilier este concepută pentru a combina estetica modernă cu funcționalitatea, transformând locuințele în adevărate opere de artă.

Brandul oferă soluții complete de amenajare interioară, de la consultanță în design până la mobilier personalizat, potrivindu-se atât nevoilor rezidențiale, cât și celor comerciale. Showroom-urile Divani & Sofa’ din toată țara oferă clienților o experiență directă a calității și rafinamentului colecțiilor sale, în timp ce certificările internaționale, precum ISO 9001 și ISO 14001, confirmă angajamentul față de excelență.

Colecțiile nostre se remarcă prin originalitate și inovație, de la canapele cu design futurist la piese de mobilier clasice, fiecare fiind creată pentru a aduce un plus de stil și rafinament. Divani & Sofa’ este locul unde luxul întâlnește utilitatea, oferind soluții premium pentru cei care doresc să își înnobileze locuința​

Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024