Gratis

CONSULTANT VANZARI Orange Store

SC POCAVISO PRODCOM SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Nu ai experienta necesara pentru a incepe o cariera?
Nici o problema, vino in echipa noastra si te invatam noi.

Ai experienta? Vino in echipa noastra si vei avea parte de cel mai dinamic domeniu, remunerat corespunzator, oportunitate de avansare si o echipa performanta.

Descrierea jobului

Iti oferim:
- Mentori care sa te ghideze din prima zi in inceputul tau de drum ;
- Oportunitati reale ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de dezvoltare rapida.

Iar pe deasupra,
- Un orar flexibil ca sa te poti bucura si de hobby-urile tale,
- Bonusuri din vanzarile personale

Aplica acum pentru un interviu, iar de restul ne ocupam noi.

Descrierea companiei

Pocaviso este francizat al Orange Romania.

Publicat 11 Iul. 2024 Reactualizat 11 Iul. 2024 Expiră 10 Aug. 2024