Gratis

Consultant Vanzari - Magazin de Dulciuri

CANDY VILDAV S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru Candy Dav ar trebui să aibă următoarele caracteristici și calități:

Pasiune pentru Dulciuri: Candidatul ar trebui să aibă o pasiune evidentă pentru dulciuri și să fie entuziasmat de ideea de a lucra într-un magazin specializat în dulciuri.

Abilități de Comunicare: Este important să poată comunica cu clienții într-un mod prietenos și eficient, oferind informații despre produse și răspunzând la întrebările acestora.

Atenție la Detalii: Candidatul ar trebui să fie atent la detalii pentru a menține magazinul ordonat și produsele aranjate în mod atractiv pentru clienți.

Abilități de Vânzări: Experiența anterioară în vânzări sau servicii pentru clienți ar fi un avantaj, deoarece ar trebui să fie capabil să ofere recomandări și să înțeleagă nevoile clienților.

Candidatul ideal pentru Candy Dav ar trebui să fie un ambasador al dulciurilor, cu o atitudine pozitivă și o dorință de a oferi clienților o experiență dulce și memorabilă în magazin.

Descrierea jobului

Cautăm un Consultant Vânzări dedicat și pasionat să se alăture echipei noastre. În calitate de Consultant Vânzări, veți fi responsabil ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂de consilierea clienților, promovarea produselor noastre delicioase și menținerea unei experiențe pozitive pentru clienți.

Responsabilități Cheie:
Receptionarea produselor si etichetarea acestora conform normelor legale;
Prezentarea și promovarea produselor .;
Răspunderea la întrebările clienților și oferirea de recomandări personalizate.;
Gestionarea caselor de marcat și a tranzacțiilor cu precizie.;
Menținerea curățeniei și organizării magazinului.;
Pregătirea și ambalarea comenzilor clienților.;
Respectarea standardelor de sănătate și siguranță.;

Calificări:
Diploma de Bacalaureat
Cunostinte Microsoft Office
Experiență anterioară în vânzări sau servicii pentru clienți constituie un avantaj.
Abilități excelente de comunicare și prezentare.
Abilitatea de a lucra în echipă și de a crea relații pozitive cu clienții.
Atent la detalii și capabil să gestioneze tranzacțiile cu numerar.
Pasiune pentru produsele dulci și dorința de a împărtăși această pasiune cu clienții noștri.

Cum să Aplicați: Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră și să contribuiți la bucuria clienților noștri de a savura cele mai delicioase dulciuri, vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scurtă scrisoare de intenție.

Intrați în lumea delicioasă a Candy Dav, unde visele dulci devin realitate!
Ce ne deosebește?
Un Paradis Dulce: Când veți intra în magazinul nostru, veți fi transportați într-un paradis al dulciurilor, plin de o varietate incredibilă de bomboane, ciocolată, jeleuri și dulciuri care vă vor încânta simțurile și vă vor încălzi inima.

Dulciuri Autentice: Suntem mândri să vă oferim o selecție atent selecționată de dulciuri din întreaga lume, inclusiv clasici americani iubiți și delicii internaționale. Descoperiți favoritele de altădată și obsesiile noi în magazinul nostru fermecător.
Calitate și Prospețime: Calitatea este prioritatea noastră principală. Achiziționăm dulciurile noastre de la furnizori de încredere pentru a ne asigura că fiecare mușcătură este la fel de proaspătă și delicioasă pe cât ar trebui să fie. La Candy Dav, puteți aștepta numai cele mai fine dulciuri.

Serviciu Prietenos: Personalul nostru dedicat și prietenos este întotdeauna gata să vă ajute să găsiți dulciurile perfecte. Fie că căutați o dulcegărie din copilărie sau căutați senzația de cofetărie mai recentă, suntem aici pentru a vă face vizita plăcută.
Amintiri Dulci: La Candy Dav, credem în crearea de amintiri dulci. Fiecare vizită la noi poate deveni o amintire dulce pentru dvs. și cei dragi.
Publicat 29 Iul. 2024 Reactualizat 29 Iul. 2024 Expiră 28 Aug. 2024