Gratis

Consultant vanzari / Operator call center

Candidatul Ideal

Salutare!
Ne căutăm colegi! [😊]

Dacă îți place să contribui la dezvoltarea sănătoasă a copiilor și implicit a societății (din punctul de vedere al inteligenței emoționale) și vrei totodată să obții și satisfacție financiară, poate putem face echipă bună împreună! Noi sprijinim copiii din învățământul primar să își dezvolte inteligența emoțională prin workshop-uri practice (la ei în clasă alaturi de învățătoare/învățător), în cadrul proiectului nostru educațional interdisciplinar Bliss IQ. Avem o mulțime de doamne/domni învățătoare/învățători cu care nu apucăm să povestim telefonic.

Sunt patru lucruri pe care punem accent: -
  • Respectul pe care îl avem față de doamnele învățătoare;
  • Energia ta (oamenii care se aseamănă se adună): empatic, cu chef de viață, motivați, cu zâmbetul pe buze și care chiar vor să facă o diferență în societate. P.S.: ne distrăm făcând toate aceste lucruri;
  • Timpul tău liber;
  • Satisfacția financiară (salariul depășește cu mult salariul mediu pe economie)

Descrierea jobului

Dacă rezonezi cu principiile noastre, te așteptăm să aplici printr-un mesaj pe WhatsApp, la 0786788456 sau la 0724452996. [😃] [✨] ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁Te așteptăm cu drag!
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 11 Oct. 2024