Gratis

CONSULTANT VANZARI - MOBEXPERT IASI

Mobexpert
3 poziții

Descrierea jobului

Oportunitate Unica la Mobexpert: Începe-ți Cariera Fără Experiență!
Ești pasionat de provocări noi și dornic să-ți dezvolți abilitățile într-un ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄mediu dinamic? Noi suntem în căutarea ta!

Poziția: Consultant Vânzări
Locație: Mobexpert IASI

Despre Noi:
Mobexpert formează una din cele mai performante echipe, cu valori puternice și standarde înalte, într-un mediu de lucru relaxat unde fiecare este încurajat să aibă inițiativă și să găsească noi căi pentru a-și îndeplini sarcinile.
De 30 de ani, preocuparea noastră este să provocăm fericirea clienților prin idei, soluții și produse pentru amenajarea locuinței de vis.
Credem în munca bine făcuta, calitate, inovație și orientarea către client sunt punctele noastre forte.

Cerințe:
  • Absolvent de liceu sau student în căutare de experiență în domeniu;
  • Abilități bune de comunicare și spirit de echipă;
  • Motivat să învețe și să se dezvolte într-un mediu de lucru competitiv
  • Capacitatea de a-și gestiona timpul și sarcinile eficient.Responsabilități:
  • Întâmpini fiecare client cu un zâmbet și cu energie bună;
  • Te asiguri că magazinul arată întotdeauna impecabil;
  • Ești responsabil de oferirea unui serviciu de vânzare premium;
  • Faci tot posibilul ca experiența clienților în magazinele noastre să fie una memorabilă;
  • Participi la proiecte de echipă și colaborezi cu colegii;
  • Înveți și te preocupi de aplicarea noilor cunoștințe în domeniu.
Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra cu o echipă de oameni performanți, deschiși, pasionați si posibilitatea și de a crește alături de ei;
  • Posibilitatea de a dobandi experiență într-un mediu dinamic și în continuă dezvoltare;
  • Concursuri interne cu premii pe măsura implicării;
  • Bonusuri lunare oferite pentru vânzările extraordinare;
  • Tichete de masă, abonament medical, bonusuri anuale, reducere pentru produsele Mobexpert.

Nu rata șansa de a începe o carieră promițătoare chiar acum! Așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință cu viitorul nostru coleg!
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024