Gratis

Consultant Vanzari Maritimo Vivo Constanta

GENERAL BUSINESS SYSTEM SRL

Candidatul Ideal

- Seriozitate, responsabilitate, implicare;
- Limba engleza nivel mediu -conversational;
- Cunostinte PC;
- Abilitati de comerciant;
- Experienta anterioara in vanzari reprezinta un plus.
- Aspect placut si ingrijit.

Descrierea jobului

- Promoveaza produsele brandului conform metodelor implementate de companie;
- Se asigura in permanenta ca magazinul este aranjat conform metodelor ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈de prezentare si comercializare implementate de companie;
- Ofera consiliere eficienta clientilor;
- Atrage si fidelizeaza clientii prin serviciile de buna calitate;
- Receptioneaza articolele primite in magazin conform avizelor;
- Raspunde de gestiunea comuna a marfurilor din magazin;
- Raspunde de corectitudinea intocmirii tuturor actelor financiar-contabile din magazin: registru de casa, NIR, monetar, depunere numerar banca, etc.
- Intretine ordinea si curatenia in magazin si depozit

Oferta financiara:
- 2500 RON ( la care se adauga 450 RON bonuri de masa).
- Oferim cate 100 RON pentru fiecare an de vechime - contract individual de munca perioada nedeterminata

General Business System SRL este unic importator si distribuitor in Romania al brandului Samsonite, care aduce in prim plan cele mai noi, calitative, eficiente si inovative solutii in ceea ce priveste accesoriile necesare calatoriei in orice colt al lumii.
Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024