Gratis

Consultant SAP

CASHTRIBA CONSULTING SRL

Candidatul Ideal

Vrei sa fii consultant in cash management sau trezorerie și să contribui la inovația acestor procese?
Suntem în căutare de colegi pentru a ne mări echipa.

Potențialii candidați trebuie să aibă background în programare sau business analysis. Experiența de lucru in SAP precum și cunoștințe din domeniul economic / financiar reprezintă avantaje, dar nu sunt neapărat necesare.

Suntem interesați în special de colegi dornici de a învata, serioși și perseverenți. Poate ești tu acela.

Descrierea jobului

Oferim oportunitatea de a învața cele mai noi tehnologii din domeniul trezoreriei si de a lucra în proiecte care oferă ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄soluții personalizate unor companii multinaționale. Echipa noastră este una tânără și dinamică, oferim salarii competitive pe piața de consultanță, corelate cu experiența și cunoștințele din domeniu, precum și alte avantaje colaterale.
Hai să ne cunoaștem!

Sunt Andrei Ciochină și reprezint Cashtriba Consulting, o companie care oferă servicii de consultanță SAP către clienți din Europa și Statele Unite. Avem experiență de peste 10 ani în domeniu iar printre clienții noștri se numără mai multe companii multinaționale de renume.
Ne adresăm cu precădere departamentelor de trezorerie și finanțe, implementând soluții de automatizare a proceselor de cash management, financial risk management și in-house banking.
Vă așteptăm CV-urile la adresa ac@cashtriba.com.

Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024