Gratis

Consultant proiecte tehnice

Vodaland Balkan SRL

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană care vinde produse și servicii tehnologice complexe din punct de vedere științific sau tehnic către companii de proiectare in domeniul constructiilor.
Persoana pe care o cautam trebuie să aibă cunoștințe complexe ale produselor și ale funcțiilor acestora și trebuie să înțeleagă procesele științifice care fac aceste produse să funcționeze.
Candidatul care va aplica la acest post va avea studii absolvite in domenii tehnice precum: constructii, mecanica, inginerie chimica dar pot fi si cei care au adaugat experiente sau studii de masterat intr-un domeniu precum management, economie, marketing.
Vino alături de noi pentru a face parte dintr-o echipă pe care te poți baza, în care poți crește și de la care poți învăța în fiecare zi.

Candidatul ideal
Cum ar trebui să fie această persoană ca să fie și ea și noi mulțumiți dе colaborare?
- Să aiba o comunicare interpersonala
- Sa aiba abilitatea de a sustine prezentari de produs si servicii
- Sa aiba abilitati de realizare demonstratii de produs
- Sa aiba abilitati de negociere
- Sa aiba abilitati tehnice
- Sa aiba abilitati de cercetare si analiza
- Sa aiba abilitati de redactare
- Sa fie activ si autodidactic

Descrierea jobului

Ce responsabilitati vei avea in echipa noastra?
- Prospectarea pieței pentru identificarea potențialilor clienți și actualizarea bazei de date;
- ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Inițierea, menținerea și dezvoltarea de relații comerciale excelente cu clienții;
- Organizarea de demonstrații, traininguri și prezentări pentru a ajuta clienții să descopere produsele și serviciile companiei;
- Contactarea potențialilor clienților și identificarea necesităților specifice pentru aplicații;
- Stabilirea întâlnirilor cu clienții;
- Pregătirea de prezentări;
- Oferirea de suport în procesele de vânzare și post-vânzare;
- Negocierea contractelor, termenilor și condițiilor acestora;
- Redactarea de rapoarte;
-Participarea la târguri și conferințe și întâlniri de business.

Daca esti o persoana creativa, iti place domeniul tehnic si vrei sa iti pui amprenta pe produsele Vodaland prin autenticitatea ta, te asteptam in echipa Departamentului Tehnic, Vodaland.

Ce îți oferim?
PACHET SALARIAL SI DE BENEFICII:
- Mediu de lucru placut într-o companie stabilă, în care punem preț pe deschidere și colaborare între colegi
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Nivelul de salarizare variază în funcție de abilități și experiența candidatului
- Program de lucru de luni pana vineri 8 h/zi
- Se asigura decontare transport
- Cursuri de pregatire profesionala si posibilitati de promovare in cadrul companiei
- Bonusuri de performanta
- Tichete de masă în valoare de 30 lei/zi lucrată
- Pachet de servicii medicale la unul din cei mai mari furnizori de servicii medicale - Regina Maria.

Vodaland Balkan este unul dintre principalii producători și furnizori pe piața din România a produselor destinate managementului apelor meteorice și a soluțiilor pentru colectarea, drenarea și pomparea apelor uzate.

Oferim soluții atât pentru aplicații rezidențiale (parcări, grădini, parcuri, zone pietonale, case și vile), cât și pentru sectorul industrial (industria alimentară, proiecte de infrastructură, drumuri, autostrăzi, parcuri logistice, aeroporturi).

Ne mândrim cu o gamă variată de produse și cu capacitatea de a crea soluții personalizate, adaptate cerințelor și specificațiilor fiecărui client.

Ne concentrăm pe înțelegerea nevoilor clienților noștri, oferim un design modern, produse de calitate superioară, un raport excelent calitate-preț și servicii profesionale de consultanță.

Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 28 Sept. 2024