Gratis

Consultant Implementare sistem CLARUS HR

SC INTEGRATOR SOFT SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Studii superioare economice sau tehnice
Cunostinte economice de baza, cunoasterea legislatiei in vigoare aplicabila in domeniul resurselor umane (personal, salarizare, pontaj), contabilitate
Experienta anterioara in cadrul unor departamente HR sau implementare de sisteme HR similare(constituie avantaj)
Buna intelegere a sistemelor informatice si a principiilor care stau la baza acestora
Cunostinte baze de date MS SQL (constituie avantaj)
Capacitate de comunicare, spirit de echipa

Descrierea jobului

Implementare sistem CLARUS HR, pentru clientii companiei
Suport tehnic post-implementare sistem informatic CLARUS
Suport tehnic pentru departamentul de vanzari
Instruire, ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄training utilizatori
Gestionarea relatiei cu beneficiarul

Posibilitatea unei dezvoltari profesionale solide
Mediu de lucru modern, se incurajeaza performanta
Un loc intr-o echipa dinamica.

INTEGRATOR SOFT este una dintre principalele companii de furnizare de solutii integrate software la cheie pentru sectorul privat, care actioneaza pe piata romaneasca si internationala, fiind producatorul sistemului integrat CLARUS ERP.

Fondata in 1996 si avand capital integrat privat, INTEGRATOR SOFT ofera unui numar mare de companii locale si internationale servicii complete de analiza, proiectare si implementare a solutiilor integrate software adaptate specificului fiecarui client, sisteme informatice complexe de tip ERP (Enterprise Resource Planning), CRM (Customer Relationship Management), SCM (Supply Chain Management), HR (Human Resources), DMS (Dealer Management System), Business Inteligence.
Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024