Gratis

Consultant imobiliar

IMOB BUSINESS PARTNERS S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • De preferat experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul imobiliar. ( NU ESTE OBLIGATORIU )
  • Studii medii ︇sau superioare, preferabil în domenii relevante.
  • Abilități excelente de ︇comunicare și negociere.
  • Cunoașterea pieței imobiliare locale este un avantaj.
  • Familiarizat cu utilizarea software-urilor de management imobiliar și a platformelor de listare online.
  • Abordare orientată către satisfacerea nevoilor clienților.

Descrierea jobului

  • Interacțiunea cu clienții: Identifică și înțelege nevoile clienților pentru a recomanda proprietăți potrivite.
  • Prezentarea proprietăților: Organizează și ︁efectuează tururi ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈︁de vizionare pentru potențialii cumpărători sau chiriași.
  • Negocierea tranzacțiilor: Facilitează negocierile între cumpărători și vânzători, asigurându-se că ambele părți ajung la un acord satisfăcător.
  • Promovarea ofertelor: Utilizează diverse metode de marketing pentru a promova proprietățile disponibile, inclusiv listări online și anunțuri.
  • Asistență administrativă: Ajută la pregătirea documentației necesare pentru finalizarea tranzacțiilor imobiliare.
  • Monitorizarea pieței: Rămai la curent cu tendințele și prețurile pieței imobiliare locale.
Pentru a ne asigura ca ramai o persoana motivata iti vom oferi:
  • Traininguri si programe de dezvoltare
  • Un ​​​spatiu modern, utilat, cu o atmosfera calda, pentru a-ti desfasura cat mai bine activitatea
  • Platforma actualizata pentru a-ti sistematiza cat mai eficient activitatea
  • Infrastructura necesara: sistem de operare pentru gestionarea proprietatilor, buget alocat marketing-ului pentru promovarea ofertelor
  • Colectiv placut, cu idei productive
  • Sprijin si suport constant pe toata perioada activitatii tale
  • Posibilitate de promovare in cadrul companiei

District Real Estate este agentia imobiliara care isi doreste sa aduca un plus de inovativitate, profesionalism si servicii de cel mai inalt nivel in piata de profil, care are nevoie de asta!

Activitatea noastra este una complexa care nu se limiteaza doar la vanzarea, cumpararea sau inchirierea unui imobil, clientii nostrii bucurandu-se si de consultanta imobiliara, financiara si juridica, pentru a face alegerea corecta, potrivita nevoilor sale!

Piata imobiliara din Romania este una extrem de dinamica, iar noi stim ca impreuna cu o echipa solida, formata din oameni seriosi, organizati, pregatiti, integrii si dedicati, putem implementa noi viziuni in piata actuala, putem oferi clientilor nostrii experiente memorabile si impreuna putem deveni un etalon al succesului in imobiliare!
Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 26 Sept. 2024