Gratis

CONSULTANT FONDURI EUROPENE/EXPERT ACHIZITII

FUNDING PLAN INVESTMENT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

 studii superioare;
 persoană optimistă cu atitudine pozitivă;
 persoană care lucrează cu pasiune, cu dorința de ︊︂︈︄︀️︃︀​︄︄︎︇​︁︁︎️​︋︀︆︌​︎︎︌︇︄︀︄︁︌︀︉︋a se ︀︆︍︂︈︇︀︈​︂︆︂︅​︁︁︎︌​︋︌︁︇​︋︊︌︎︉︂︄︁︄︌︄︇dezvolta personal și profesional, orientată spre rezultate;
 persoană responsabilă, implicată în activitate, cu disponibilitate pentru deplasări pe teren, care să aiba abilități foarte bune de comunicare;
 persoană analitică, disciplinată, ordonată, motivată de dorința de a învăța permanent;
 persoană care sa aibă (obligatoriu) următoarele calitați: seriozitate, punctualitate, atenție la detalii, rezistență la stres și la activitatea cu termene limită;
 abilități conceptuale în realizarea de materiale scrise;
 experiență în managementul proiectelor finanțate din fonduri nerambursabile;
 cunostințe în domeniul achizițiilor publice;
 abilități de analiză, sinteză și furnizare de soluții prompt!!;
 abilități de lucru simultan pe mai multe proiecte și activități;
 capacitatea de a lucra atat independent cat si in echipa.

Descrierea jobului

 scriere si implementare proiecte Fonduri Europene Nerambursabile în perioada curentă a programului de finanțare.
 menținerea legăturilor cu instituțiile ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈publice/companii private ︁︈︈​︂︇​︈︇​︁︅︄în vederea obținerii în termen a documentelor necesare desfășurarii activității;
 consultarea în permanență a modificarilor legislative referitoare la obținerea avizelor și acordurilor
 pregătire, verificare și depunere documentații în vederea depunerii la verificatorii de proiecte;
 elaborare documente specifice activității;
 analiza ghidurilor de finanțare în vederea implementarii proiectelor : PNRR, AFIR, PR, AFM, CNI etc., în funcție de liniile de finanțare deschise;
 coordonarea unui portofoliu de proiecte;
 realizarea activităților de management de proiect, planificare, monitorizare a activității, controlul costurilor, raportare.
 colectarea, prelucrarea și analiza informațiilor, realizarea de analize, puncte de vedere, sinteze și recomandări;

Compania noastra ofera servicii integrate de consultanta pentru elaborarea si implementarea proiectelor finantate din instrumente structurale, fonduri guvernamentale si alte surse. Activitatea se va desfasura în Bucuresti, in zona centrala. Prin prestarea acestor categorii de servicii beneficiarii noștri și-au putut dezvolta localitățile și companiile în mod armonios prin diversitatea de probleme rezolvate în baza proiectelor întocmite în partenerat cu societatea noastră. Ne recomanda experienta practica a proiectelor elaborate si implementate, precum si profesionalismul echipei de consultanti, serviciile oferite fiind la cele mai inalte standarde de calitate si competenta.

Clientii nostri sunt institutii publice si companii private care acceseaza fonduri europene. Suntem o echipa dinamica, focusata pe indeplinirea obiectivelor propuse.

Valorile dupa care ne ghidam: profesionalism, confidentialitate, perseverenta, responsabilitate si inovatie.

Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 22 Sept. 2024