Gratis

Consultant fonduri europene

S.C. PANDORA TECH S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

1. Absolvent studii superioare in domeniul economic, management, dezvoltare regionala sau domenii conexe, cu cunostinte aprofundate despre instrumentele structurale si fondurile guvernamentale
2. Bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii
3. Capacitate de adaptare si integrarea la munca in echipa
4. Persoana dinamica, ambitioasa ︀︄︇︇︋︉︅︋​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎cu atitudine pozitiva si constructiva
5. Capacitate de analiza si atentie la detalii
6. Capacitate de a lucra organizat cu termene limita
7. Abilitati operare PC: MS Office, alte programe specifice managementului de proiect
8. Experienta minim 3 ani in domeniul proiectelor POR /POC/AFIR atat pentru proiecte cu beneficiari publici cat si proiecte cu beneficiari privati (minim 6 proiecte depuse, aprobate si implementate)

Descrierea jobului

1. Scrierea / implementarea proiectelor cu Fonduri Europene Nerambursabile in perioada 2021 - 2027 pentru programele: Programul Operational Infrastructura ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂Mare, Programul Operational Competitivitate, Programul Operational Regional si Planul National de Redresare si Rezilienta
2. Mentinerea legaturilor cu beneficiarii in vederea obtinerii la termen a documentelor necesare desfasurarii activitatii
3. Consultarea in permanenta a modificarilor legislative
4. Analiza ghidurilor de finantare in vederea intocmirii dosarelor pentru obtinerea finantarii
5. Pregatirea, verificarea si depunerea dosarelor de finantare si implementarea proiectelor

Beneficii:
1. financiar: bonus de performanta

Suntem o societate de consultanta in domeniul fondurilor europene / fondurilor guvernamentale, cu capital romanesc. Oferim o gama diversificata de servicii pentru clienti: scriere proiecte in vederea finantarii din fonduri europene si guvernamentale prin diverse programe de finantare, implementarea proiectelor finantate, asistenta oferita beneficiarilor ce realizeaza investitiile pentru proiectele finantate in perioada de executie.
Publicat 28 Aug. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 27 Sept. 2024