Gratis

Consultant Financiar Contabil

XENERGY S.R.L

Candidatul Ideal

Căutăm o persoana entuziastă și dornică să crească împreună cu noi! Ne dorim o persoană activă, care să preia cu responsabilitate task-urile zilnice din birou și care să fie pasionată de comunicarea cu clienții. Este important să ai cunoștințe de contabilitate primară și să te simți confortabil lucrând cu cifrele.

În plus, ne dorim ca viitoarea noastră colegă să aibă abilități de postare pe internet, gestionând anunțurile și campaniile online ale companiei. Vrem pe cineva care să fie proactiv și să mențină legătura cu alte companii, fiind mereu la curent cu noutățile din piață.

Dacă ai idei de îmbunătățire în management și marketing, le așteptăm cu drag! Ne dorim să formăm o echipă solidă, iar contribuția ta va fi esențială pentru dezvoltarea companiei.

Dacă te regăsești în această descriere și îți dorești o carieră dinamică și plină de provocări, te așteptăm să te alături echipei noastre!

Descrierea jobului

Responsabilități principale:

Contabilitate primară: Vei gestiona activitățile zilnice de contabilitate primară, inclusiv emiterea facturilor, întocmirea documentelor contabile și monitorizarea ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂fluxului financiar.
Gestionarea relațiilor cu clienții: Vei comunica eficient cu clienții noștri, oferind suport și menținând o relație profesională de lungă durată.
Postări și campanii online: Vei crea și administra anunțurile companiei pe diverse platforme online, ocupându-te de promovarea produselor și serviciilor noastre.
Monitorizarea pieței: Vei fi responsabilă de menținerea la curent cu noutățile din piață și de identificarea oportunităților de colaborare cu alte companii.
Căutarea și atragerea de clienți noi: Vei dezvolta portofoliul de clienți prin prospectarea pieței, inițierea contactelor și stabilirea parteneriatelor.
Întocmirea contractelor: Vei pregăti contractele pentru clienți și parteneri, asigurându-te că toate detaliile sunt corect gestionate.
Contribuții la strategia de marketing și management: Ne dorim să fii proactivă și să vii cu idei de îmbunătățire, atât în strategia de vânzări, cât și în organizarea activităților interne.

Cerințe:

Cunoștințe de contabilitate primară și abilitatea de a lucra confortabil cu cifre.
Experiență în gestionarea relațiilor cu clienții și abilități excelente de comunicare.
Cunoștințe de marketing digital și gestionarea campaniilor online.
Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini în același timp și de a prioritiza eficient.
Proactivitate și dorința de a învăța și de a te adapta rapid la cerințele pieței.

Ce oferim:

Mediu de lucru dinamic, prietenos și plin de provocări.
Oportunități de dezvoltare profesională și personală.
Contribuții esențiale la creșterea și succesul companiei.

Dacă te regăsești în această descriere și îți dorești să te implici activ în dezvoltarea unei afaceri, așteptăm cu nerăbdare să te alături echipei noastre!

Bună dimineața, tineri și experimentați doritori de energie gratuită! Astăzi, pe data de 07/05/2023, o nouă pagină în istoria energiei regenerabile a luat naștere - X-energy.ro! Scopul nostru nu este doar să fim comercianți, ci și inventatori de soluții noi, promițătoare și profitabile pentru casele noastre. Suntem în căutarea dorinței voastre de a reduce consumul de energie bazată pe cărbune, gaz și alte resurse epuizabile. Dorim să oferim un suflu de aer proaspăt planetei noastre și să îi permitem mamei Gaia să se regenereze. Ne-am angajat să fim liderii în energia verde și să ducem mai departe această misiune. În final, scopul nostru este să avem un impact pozitiv asupra mediului, iar succesul nostru va fi măsurat în mod egal de faptul că oferim beneficii atât pentru oameni, cât și pentru planetă. Haideti să colaborăm împreună și să aducem o schimbare reală în lumea în care trăim. Cu toții putem fi parte din acest nou capitol al istoriei, în care energia verde devine mai importantă decât oricând. Traiasca energia verde!

Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 5 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024