Gratis

Consilier vanzari

URSACIUC V. IULIANA - INTREPRINDERE FAMILIALA

Candidatul Ideal

Făcând parte din echipa noastră , ești o persoană capabilă să îndeplinești mai multe sarcini în același timp și căreia ︁︁︂︄︅︊︎︋​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎︁︄︆️︇︈︌️​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎︁︁︂︄︅︊︎︋​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎︁︁︂︄︅︊︎︋​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎︁︁︂︄︅︊︎︋​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎︁︁︂︄︅︊︎︋​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎îi place să lucreze într-un mediu alert. De asemenea, ești o persoană pozitivă, prietenoasă, cu abilități extraordinare dе organizare și căreia îi place să lucreze într-o echipă la fel dе implicată, interesată dе modă și care oferă un serviciu clienți excelent, la fel ca tine.

Descrierea jobului

-Promovarea produselor comercializate in magazin si consilierea clientilor
-Atragerea si fidelizarea clientilor prin oferirea unor servicii de calitate in prezentarea ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄︁︈︈​︂︇​︂︃︆​︈︃produselor oferite spre vanzare
-Incasarea contravalorii produselor si emiterea documentelor specifice vanzarii (bon fiscal, factura fiscala)
-Receptia marfii conform documentelor de vanzare
-Intocmirea documentelor de gestiune specifice (nota receptie, raport gestiune, registru casa,etc
-Aranjarea marfii in magazin
-Urmarirea stocului de marfa
-Comunicarea cu depozitul central al firmei si aprovizionarea cu marfa

-Salariu fix + tichete de masa in valoare de 30 lei/zi
-Bonusuri (procent) in functie de vanzari
-Prime de sarbatori
-Reduceri pentru cumparaturi in magazin
-Contract pe perioada nedeterminata
-Tinuta serviciu

Suntem din 1994 pe piața românească, dar fiecare colecție aduce ceva stylish și contemporan pentru fiecare bărbat modern.
În fiecare an avem 4 colecții cumprinzând elementele esențiale unei garderobe care combină design-ul practic cu materialele de calitate și croială comfortabilă, la prețuri accesibile. Vei găsi tot ceea ce ai nevoie pentru a obține o ținută smart casual, street sau office.
Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024