Gratis

Consilier vanzari

MAGAZINUL MOBEXPERT

Candidatul Ideal

- Studii medii
- Persoana deschisa, comunicativa
- Experienta in vanzarea de mobilier constituie avantaj
- Cunoasterea Pachetului Office - (Word, Excell, mail) - nivel mediu

Descrierea jobului

- Oferi suport in consilierea clientilor referitor la produsele din magazin si cele existente pe site-ul mobexpert
- Intocmesti oferte ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃de pret si documente specifice (facturi, chitante, etc)
- Intocmesti rapoarte periodice
- Alte sarcini si responsabilitati specifice postului
Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024