Gratis

Consilier Vanzari Teren zona Vrancea , Galati

ECHIPA DE TAMPLARIE
2 poziții

Candidatul Ideal

Esti o persoana activa, iti place munca de teren si relationezi cu usurinta. Iti doresti libertatea de a-ti stabili propria strategie de lucru, iar gasirea celor mai bune solutii pentru clientii din portofoliu te motiveaza in activitatea zilnica. Daca te-ai regasit in aceasta descriere, avem un job care s-ar putea sa ti se potriveasca!

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Identifica prin toate mijloacele(teren, site-uri specializate, telefon, etc) potentialii clienti persoane fizice sau juridice;
- Masoara in teren ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂si face oferte.
- Pregateste comenzile pentru executie;
- Planifica montajele;
- Mentine si dezvolta relatiile de parteneriat cu clientii companiei;
- Raporteaza saptamanal / lunar realizarea obiectivelor.

Beneficii:
- Salariu fix;
- Bonuri de masa;
- Bonus din vanzari;
- Masina de serviciu;
- Telefon, laptop;
- Cursuri de specializare;

Echipa de Tamplarie produce si monteaza ferestre, usi din pvc si aluminiu cu geam termoizolant, obloane cu lamele fixe si mobile din aluminiu, plase de insecte pe balama si rulou, monteaza jaluzele, rulouri exterioare din aluminiu, glafuri din pvc si aluminiu.
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024