Gratis

Agent vanzari zona IASI

ONIC HCS INVEST S.R.L.
10 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Cauți un loc de muncă unde să te dezvolți dar să ai și un mediu plăcut de lucru? Atunci, hai în echipa noastră?

Candidatul ideal:
  • Abilități bune de comunicare;
  • Atitudine pozitivă și dorință de a învăța lucruri noi;
  • Perseverență, implicare și orientare către succes;
  • Permis categoria B;

Descrierea jobului

Ce oferim?
  • Dezvoltare profesională;
  • Posibilitatea de promovare;
  • Flexibilitate;
  • Siguranța unui parteneriat pe termen lung;
Beneficii:
  • Bonusuri atractive;
  • Salariu fix + comision;
  • Vacanțe de 6 ori pe an, nationale și internaționale;
  • Training inclus;

Distribuitor autorizat în România cu peste 100 de ani experiență internațională în marketing, management și vânzări. Prezenți în România din 1994, cu filiale deschise în București, Constanța, Ploiești, Pitești, Timișoara, Iași, Sibiu, Oradea, Târgu Mureș, Cluj, Buzău, Brașov, Baia Mare.

Be positive! We are positive!
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024