Gratis

Consilier vanzari bijuterii

REINA BIJOU SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii medii;
  • Spirit de echipă și capacitate de organizare a activității;
  • Asumarea responsabilității, implicare și seriozitate;
  • Experiență anterioară pe ︌︌︌︊︁︎︍︊​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎un post similar în vânzări constituie un avantaj;
  • Bune abilități de comunicare, organizare și atenție la detalii;
  • Bune abilități de învățare și flexibilitate.
  • Operare calculator.

Descrierea jobului

  • Printre atribuțiile tale:Identifici dorința clienților de a cumpăra și îi asiști în alegerea bijuteriilor.
  • Oferi sfaturi clienților cu ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂privire ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄la bijuteriile pe care doresc să le achiziționeze.
  • Ești un reprezentant al brandului, construim un portofoliu de clienți fideli.
  • Prin informațiile dobândite în urma trainingului, vei oferi o experienta de cumparare care va depăși așteptările clienților.
  • Finalizezi vânzarea și eliberezi documente justificative.
  • Participi la inventarierea mărfii din magazin.
  • Te asiguri că spațiul de lucru în care îți desfășori activitatea arată impecabil.
  • Completarea și gestionarea întregii documentații a magazinului.

Ce oferim:
  • O perioadă de acomodare și introducere în comunitatea noastră.
  • Training dedicat, pentru a fi pregătit.
  • 600 lei Tichete de masa
  • Discount de angajat.
  • Program de lucru flexibil.

Înființată în anul 2010, în Focșani, REINA BIJOU are ca activitate principală comerțul cu amănuntul de bijuterii în magazine specializate. Deschiderea primului magazin a avut loc în orașul de origine, reprezentând primul pas spre succes al unei mici afaceri de familie, dar care, datorită puternicii perspective de dezvoltare, avea să se transforme într-un business de talie națională pe piața bijuteriilor din aur.

12 ani de activitate mai târziu, timp în care ne-am perfecționat planul îndrăzneț de expansiune, impunând, totodată, standarde calitative înalte, numărăm în prezent 6 magazine de bijuterii care deservesc clienți din zone cheie ale țării, respectiv Focșani, Galați, Craiova și Mureș.

REINA BIJOU acționează conform unei strategii de dezvoltare proprii, a interpretării conceptului de „lux accesibil” exact în maniera descrisă de această sintagmă – design spectaculos & prețuri accesibile.

Publicat 7 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 6 Nov. 2024