Consilier Vanzari Bijuterii | Roberto Bravo 0752303377 Mall Promenada

GLORIA DIAMONDS SRL
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Ești candidatul ideal dacă ai:
  • Experiență anterioară pe un post similar în vânzări (constituie un avantaj);
  • Studii superioare finalizate (avantaj);
  • Spirit de echipă și capacitate de organizare a activității;
  • Implicare, asumarea responsabilității și seriozitate;
  • Cunoștințe în efectuarea operațiunilor de încasare și înregistrări în sistemul de management al vânzărilor;
  • Cunoștințe de operare PC și contabilitate primară;
  • Bune abilități de învățare și flexibilitate;
  • Limba engleză (avantaj).​
Esti o persoana:
  • Comunicativă, organizată și cu atenție la detalii;
  • Eficientă, perseverentă în atingerea obiectivelor;
  • Atentă la nevoile clientului, amabilă;
  • Orientată către identificarea de soluții;
  • Iți dorești să lucrezi într-un mediu profesional de lux ?

Descrierea jobului

Printre atribuțiile tale:
  • Vei fi brand amsabador Roberto Bravo în relația cu clientul;
  • Identifici dorința clienților de a cumpăra ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁și îi asiști în alegerea bijuteriilor;
  • Vei consilia clienții prin recomandari individualizate;
  • Ești un reprezentant al brandului, construim un portofoliu de clienți fideli;
  • Finalizezi vânzarea și eliberezi documente justificative;
  • Participi la inventarierea mărfii din magazin;
  • Vei efectua activități administrative / de gestionare a activității magazinului inclusiv efectuarea zilnică a operațiunilor de casă (registru de casă, raport de gestiune, fișă de inventar etc.)
Vino în echipa Bravo și vei beneficia de:
  • Contract de muncă full-time, pe perioadă nedeterminată sau part time
  • Pachet salarial competitiv în funcție de experiență;
  • TS bonus - 5% lunar - conform procedurii interne;
  • Bonusuri vânzări;
  • Bonus pentru recomandare angajati, conform politicii interne;
  • Discount angajat la achizitia de bijuterii - conform procedurii interne;
  • Program în ture (locație mall);
  • O perioadă de acomodare și introducere în comunitatea noastră;
  • Training dedicat pentru a fi pregătit, specializarea te va ajuta să te dezvolți atât pe plan profesional și cât și pe plan personal.

ROBERTO BRAVO o piatră prețioasă în mixul de magazine din Baneasa Mall.
Roberto Bravo este o companie fondată în anul 1948, câștigându-și notorietatea internațională cu fiecare din cele peste 130 de magazine din întreaga lume.
Fiecare colecție Roberto Bravo spune o poveste în toată complexitatea ei, prin fiecare piesă de bijuterie care are ca inspirație o temă din natură sau istorie, ilustrată în toată complexitatea ei, iar numele alese pentru colecţii ilustrează exact autenticitatea brandului: Monarch Butterfly, Swan Lake, Gallica, Global Warming, Le Grand Bleu sau Noah`s Ark.
Inspirate din stilul renascentist, fiecare din ele având o poveste magică, bijuteriile Roberto Bravo se disting prin designul inovator şi prin valoarea materialelor folosite – pietre preţioase şi semipreţioase, diamante, email şi metale nobile precum aur sau argint. Piesele sunt lucrate manual si poarta amprenta a trei generaţii de creatori pasionaţi de bijuterii.
Colectiile Roberto Bravo se bucură de un design îndrăzneț, rafinat și de combinații pline de creativitate. Ele introduc iubitorii de bijuterii într-o lume fascinantă, misterioasă și plină de culoare.
Fii unic ! Fii Bravo !
Publicat 7 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 6 Nov. 2024