Gratis

Consilier vanzari bijuterii – Accent Bijuterii

COMACCENT SRL

Candidatul Ideal

Dacă ești pasionată de bijuterii, ești o fire sociabilă și ai experiență în domeniul bijuteriilor, atunci jobul nostru este pentru ︋︉︊︃︆︇︍︄​︄︍︈︁​︁︁︎️​︋︎︄︈​︊︆︄︈︃︋︁︂︇︆︊︌tine.

!!! Nu primim CV-uri fără poza candidatului. Candidații care nu au experiență în domeniul bijuteriilor si al pietrelor vor fi automat excluși !!!

Ce ne dorim:

- o persoană dezinvoltă, serioasă, familiarizată cu pietrele naturale, pasionată de bijuterii și gemologie;
- experiență profesională în vânzări și în lucrul cu oamenii;
- abilitatea de a consilia și de a asculta cerințele clienților;
- un nivel ridicat al abilităților de comunicare și lucru în echipă;
- disponibilitate pentru program de lucru flexibil, in ture;
- limba engleză (constituie un avantaj).

Descrierea jobului

Responsabilitățile jobului:
- consilierea clienților în alegerea bijuteriilor pe care și le doresc, eventual recomandarea unor bijuterii pe nevoile acestora;
︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈- încasarea contravalorii produselor vândute și întocmirea documentelor justificative (bon fiscal, certificat de garanție, factură la cerere etc.), efectuarea monetarului;
- menținerea unui mediu de lucru profesionist și estetic în magazin care presupune aranjarea vitrinelor, menținerea magazinului curat și îngrijit, etc.);
- să cunoască foarte bine produsele oferite;
- verifică periodic starea generală a bijuteriilor expuse şi se îngrijeşte de păstrarea aspectului original al acestora.

Beneficii:
- un mediu de lucru plăcut și creativ;
- pachet salarial atractiv (+bonusuri în functie de performanță);
- discount pentru cumpărăturile personale;

Cu peste trei decenii de experiență, Accent aduce inovație și unicitate în lumea bijuteriilor, combinând tradiția și modernul pentru a satisface cele mai diverse gusturi. Credem că bijuteriile au puterea de a crea cele mai frumoase amintiri și pentru fiecare dintre acestea există un moment prețios și un suflet pereche. De mai bine de 30 de ani, ne-am asumat menirea de a crea momente speciale, bijuterie cu bijuterie.

Accent Bijuterii este și va fi mereu locul unde calitatea, frumusețea și originalitatea dau naștere unor bijuterii pline de rafinament. Prin designurile noastre autentice și personalizabile, oferim clienților nu doar accesorii, ci veritabile simboluri ale stilului și expresiei personale. De la piese clasice și elegante la creații contemporane și îndrăznețe, Accent este alegerea ideală pentru cei care doresc să strălucească diferit în fiecare zi.

Daca doresti sa faci parte din povestea noastră trimite-ne un CV, iar în cazul în care vei fi selectată pentru interviu te vom contacta noi.
Publicat 9 Oct. 2024 Reactualizat 23 Oct. 2024 Expiră 8 Nov. 2024