Gratis

Consilier Vanzari Auto

FOLLY ALLIANCE S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Experiență în leasing sau finanțare auto.
  • Permis de conducere categoria B.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Capacitate de a lucra cu targeturi și obiective de vânzări
  • Atitudine pozitivă și profesională

Descrierea jobului

Căutăm un Consilier Vânzări Auto energic și bine pregătit pentru a se alătura echipei noastre din Otopeni. Rolul include consultanță ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃pentru clienți în privința achizițiilor auto, soluții de leasing și finanțare, organizarea test drive-urilor și încheierea contractelor.

Responsabilități:
  • Oferirea de consultanță și soluții de leasing și finanțare auto
  • Organizarea și însoțirea clienților la test drive-uri
  • Negocierea și finalizarea contractelor de vânzare și leasing
  • Menținerea unei relații excelente cu clienții și gestionarea problemelor post-vânzare

Beneficii:
  • Comision din vânzări
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
  • Oportunități de dezvoltare profesională și formare continuă

Dacă ești pregătit să îți aduci contribuția într-un mediu dinamic și să faci parte dintr-o echipă dedicată succesului, te încurajăm să aplici cu CV-ul tău sau să ne suni direct la numărul 0760 995 591. Așteptăm cu interes să te cunoaștem!
Publicat 16 Oct. 2024 Reactualizat 16 Oct. 2024 Expiră 15 Nov. 2024