Gratis

Consilier Vanzari Auto

SC AUTOGLOBUS 2000 SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Experienta minim 2 ani in vanzari, preferabil vanzari auto, produse de valoare mare sau produse tehnice;
  • Domiciliu stabil in Timisoara ︂︅︅︈︍︌︌︃​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎sau in zonele limitrofe;
  • Persoana dinamica, responsabila, agreabila, orientata catre clienti;
  • Dornic dе un job stabil;
  • Abilitati de comunicare, motivat de dezvoltare profesionala;
  • Carnet de conducere categoria B.

Descrierea jobului

  • Tratarea solicitarilor client conform politicilor companiei (timp de raspuns, identificare nevoi, oferire informatii, ofertare, drive-test, finantare, follow-up, ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃etc);
    Desfasoara ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀constant activitati de prospectare pe clienti noi si din portofoliu, conform politicii companiei pentru intregirea portofoliului de clienti eligibili;
    Vanzare produse derivate (accesorii, garantii extinse, roti si anvelope, servicii, etc);
    Contractare si livrare autovehicule.
Beneficii
  • Salariu de baza net de la 3.500 Ron net la 4.000, in functie de experienta in vanzari si profilul candidatului, la care se adauga comisioanele din vanzari;
  • Bonuri de masa 800 Ron/luna;
  • Pachet de servicii medicale private;
  • Mediu de lucru profesionist (instrumente de lucru moderne, plan de inductie) cu posibilitate de dezvoltare profesionala si avansare in cariera;
  • Discount la produsele si serviciile oferite de catre firmele din grup;
  • Vehicul de serviciu pentru pozitia de B2B.

Autoglobus este dealer autorizat pentru Opel, Citroen, Peugeot, Iveco si mai nou Volvo printr-o firma din grup si reparator autorizat pentru Dacia, Renault, Peugeot cu o experienta de zeci de ani in domeniul auto.
Locatie in zona de sud a orasului, in polul auto de pe Calea Sagului .
Ne mandrim cu faptul ca suntem transparenti si onesti si pretuim in egala masura oamenii si rezultatele!
Aplica acum! https://www.autoglobus.ro/cariere.html

Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 11 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024