Gratis

CONSILIER SERVICE AUTO /RECEPTIE SERVICE AUTO

SC Utirom Invest SRL

Candidatul Ideal

Experienta in pozitia de Consilier Service auto sau pozitii similare costituie un avantaj
Experienta in domeniul auto consitutuie un avantaj.
Buna informare telefonica si fizica catre clienti, reprezinta un avantaj.
Se accepta si persoana dornica sa progreseza profesional alaturi de colegii nostri.
Program de lucru de la 8.00-14.30.
Se accepta absolvent din domeniul utilaje, tehnic.
Este necesar permis categoria B cu minim de experienta.

Descrierea jobului

Ca si consilier Service auto se lucreaza alaturi de alt 2 colegi pentru intocmire oferte, programari interventii reparatii, intocmire documente ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂aferente (Comanda, Deviz, Oferta, Factura proforma, Factura fiscala) si transmiterea acestora catre clienti.
Comenzi de piese dupa ijncasarea contravalorii facturilor proforma.
Supravegherea lucrarilor in lucru in cadrul ateleirului nostru si comunicarea programului viitor catre inginerii de service/mecanici care actioneaza pentru interventii.
Se asigura autoturism, laptop, telefoni mobil.
Salariu fix +bonus din rezultatele trimestriale. Beneficiiile totala sunt foarte motivante pentru cei care realizeaza incasari lunare de peste 30.000 EUR+Tva..
Locatia biroului este in Soseaua de Centura Bucuresti, zona Chitila (vecini AUTOKLAS, Remat Holding etc). Se deconteaza combustibilul pentru deplasare de la domiciliu la birou si retur.

Utirom Invest SRL este distribuitor al Hitachi Construction Machinery (Europe) NV (HCME) pentru clientii sai din Romania. Utirom Invest SRL este dotat cu 4000 mp de spatii pentru depozite, service si birouri. Compania va distribui o gama larga de echipamente Hitachi, inclusiv excavatoare gama Zaxis-5 si -6 (mini, medii si de mare capacitate), incarcatoare pe pneuri ZW-5 si -6, basculante cu sasiu rigid si macarale Hitachi-Sumitomo.

Strategia companiei Utirom Invest SRL pentru piata din Romania este aceea de a oferi servicii first-class pentru partea de after-sales service precum si vanzari consultative.

Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024