Gratis

Consilier Juridic

ROLEGAL COMPANY SERVICES S.R.L.

Candidatul Ideal

Studii superioare juridice
Cunostinte temeinice de drept comercial, civil
Cunostinte bune de operare PC MS Office (Word, Excel, Outlook)
Abilitati bune de comunicare și relationare, bune capacitati organizatorice

Descrierea jobului

- Preluarea solicitarilor clientilor si redactarea actelor (acte constitutive, declaratii etc.)
- Comunicare cu clientii in vederea identificarii solutiilor juridice ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄potrivite
- Consultatii juridice pentru clientela biroului
- Activitate administrativa conexa activitatii de consultanta
- Cunostinte avansate Microsoft Office Word si Excel.

Societate ce are ca obiect reprezentarea clientilor in fata Registrului Comertului, angajeaza coleg/colega pentru postul de consilier juridic.

Persoanele intersate sunt rugate sa trimita CVul pe e-mail: office@rolegal.com
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024