Gratis

Consilier juridic - Birou notarial

CERTUM | Birou Notarial

Candidatul Ideal

Consilier juridic | Tehnoredactor - Birou Notarial

- Experiență într-un birou notarial
- Studii superioare în domeniul juridic, reprezinta un avantaj
- Cunoștințe de legislație specifică
- Expert în operarea PC-ului și a pachetului MS Office: Word, Excel, Outlook, precum și Eterra și Infonot
- Personalitate dinamică, cu o bună rezistență la stres
- Capacitatea de a stabili priorități și de a organiza munca într-un mod eficient

Descrierea jobului

Consilier notar/ Tehnoredactor

- Conceperea, redactarea și avizarea documentelor și procedurilor notariale
- Comunicări electronice cu clienții și autoritățile
︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀- Furnizarea de informații și consiliere notarială
- Menținerea si actualizarea cunoștințelor legate de legislația specifică
- Pregătirea de materiale și rapoarte detaliate

Beneficii:

- Bonusuri de performanță
- Oportunități de formare profesională continuă
- Telefon de serviciu

Biroul Notarial CERTUM este localizat în AFI Park Floreasca, oferind servicii notariale moderne, rapide și inovatoare într-un mediu profesional de excepție.
Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 28 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024