Gratis

Consilier back-office Dacia Renault

MIDA SRL

Candidatul Ideal

andidatul Ideal- Studii superioare (de preferat Autovehicule Rutiere/Marketing/Comunicare);
- Operare PC (MS Office+navigare Internet);
- Capacitate foarte buna de comunicare si ︉︋︆︁︄︉︃︎​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎relationare - atat cu clientii, cat si cu colegii;
- Capacitate organizatorica buna;
- Capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp - atentie distributiva, atentie la detalii;
- Calitati de negociere, comunicare scrisa si verbala;
- Abilitati de consiliere;

Descrierea jobului

- Raspunde la telefon si programeaza clientii service
- Informeaza clientii de ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈statusul lucrarilor
- Tinere evidenta documente auto

Dealer si service autorizat Dacia, Renault, Nissan in judele Harghita si Covasna

Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024