Gratis

Cofetaria ZOOMSERIE POLUS - ViVO! Cluj isi mareste echipa!

S.C. CITY TASTE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- persoană dinamică, activă, cu atitudine pozitivă;
- abilități bune de comunicare;
- abilitatea de a învăța;
- punctualitate, seriozitate și responsabilitate;
- dorința de a lucra alături de noi pentru o perioadă lungă de timp;
- să îți placă să lucrezi în echipă;
- dorința de dezvoltare și învățare continuă.

Descrierea jobului

Ce vei face tu pentru noi?
- Asiguri prezentarea estetică a produselor de cofetărie în vitrine și consiliezi clienții în ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀alegerea acestora;
- prepari băuturile pe bază de cafea, respectând toate standardele din punct de vedere al rețetelor și al modului de preparare și prezentare;
- încasezi și gestionezi, casa de marcat;
- respecți procedurile companiei pentru o bună desfășurare a activității zilnice;
- menții spațiul de lucru curat și ordonat, conform standardelor de igiena și procedurilor companiei;

Ce fаcem noi pеntru tine?
- Salariu : 3600 - 4000 lei Net (negociabil în funcție de experiență și de performanțele și capacitățile tale de dezvoltare în primele 6 luni de contract).
- contract de munca normă întreagă pe perioadă nedeterminată, plata salariului la date fixe;
- concediul de odihnă - respectat cu strictețe;
- Training gratuit pentru dezvoltarea abilităților de comunicare, lucru în echipă sau abilității specifice industriei alimentare.

Locul de munca este disponibil pentru program full time (în ture L-D, 2 zile cu 2 zile, 10 - 22, cu 2 pauze de masă a 30 min.).

Fie că este vorba de savurarea unei cafele într-o dimineață grea, de degustarea unei prăjituri sau de alegerea unui tort pentru o persoană dragă, Zoomserie este alături de tine pentru orice eveniment dulce din viața ta!

Compania a fost infiintata in anul 1982 in zona Thesalloniki, Grecia. De-a lungul anilor aceasta afacere s-a extins aflandu-se intr-o continua dezvoltare. Aici a existat o crestere continua in varietatea de produse, imbunatatind retetele traditionale ajungand sa produca retete unice si de o calitate consistenta. Prajiturile si inghetata produse de Zoomserie acopera o mare varietate a produselor traditionale dar in acelasi timp au dezvoltat peste 700 specialitati de cofetarie .

Produsele sunt realizate in fabrica noastra iar etapele de prelucare a dulciurilor sunt intr-o continua observare astfel incat ZOOMSERIE ofera consumatorilor produse proaspete si calitate exceptionala. Zoomserie acopera necesitatile pietei distribuind la momentul respectiv in Grecia si 7 regiuni diferite din Europa iar din 2011 si in Romania. Calitatea produselor noastre incepand de la materii prime pana la ambalare si distribuire este garantata prin certificatele ISO si HACCP.

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024