Gratis

AJUTOR COFETAR / COFETAR

SC BOROMIR IND SRL RM.VALCEA
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Experienta intr-un laborator de cofetarie constituie un avantaj;
  • Persoana responsabila, serioasa, organizata, pasionata de cofetarie;
  • Capacitatea de a lucra in echipa si de a respecta procedurile stabilite.

Descrierea jobului

Responsabilitati
  • Preparare aluaturi, creme, blaturi, tarte, torturi, compozitii;
  • Respecta cu strictete retetele de fabricatie;
  • Foloseste corect instrumentarul si echipamentele ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀din cofetarie;
  • Verifica calitatea produselor finale;
  • Respecta normele de igiena si curatenia la locul de munca.

Beneficii
  • Pachet salarial atractiv, decontarea integrala a transportului, plata orelor suplimentare, tichete de masa, asigurare privata de sanatate.

SC BOROMIR IND SRL - leader pe piata nationala in vanzarea produselor de morarit, panificatie si patiserie
Publicat 3 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 3 Iul. 2024