Gratis

Cofetar

DALY DA PRAJITURA DE SARBATOARE S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

  • Căutam un patiser / cofetar talentat, pasionat de arta cofetăriei și cu dorință de afirmare.
  • Prezintă un avantaj dacă ai cunoștințe / studii în domeniul tehnicilor de cofetărie, patiserie și a tendințelor actuale din domeniu.
  • Abilitați organizatorice excelente și capacitatea de a gestiona eficient resursele.
  • Atitudine proactiva, creativitate și orientare către rezultate.
  • Flexibilitate în program și disponibilitate pentru a lucra in weekend-uri (sâmbăta).
  • Spirit inovator în rețete și design.

Descrierea jobului

  • Păstrarea curățeniei și igienei în zona de lucru prin respectarea standardelor de siguranță alimentară.
  • Asigură o producție constantă de ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁produse de patiserie / cofetărie de înaltă calitate, acordând atenție gustului, texturii și prezentării.
  • Rămâne la curent cu tehnicile, aromele și stilurile de prezentare actuale.
Beneficii:
  • Mediu de lucru plăcut și flexibil.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.

Laboratorul nostru de cofetărie s-a născut acum 5 ani din pasiunea pentru dulce și din admirația pentru rețetele bunicilor. Cu o experiență de peste 30 de ani în arta cofetăriei, în laborator pregătim, cu dragoste, zeci de torturi și prăjituri pentru evenimentele speciale din viața voastră și nu numai.

Publicat 5 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 12 Oct. 2024