Gratis

Cofetar

CVI 23 CONSULTING S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

  • Experiență într-o poziție similară, pe o perioadă de minim 1 un an, cu accent pe producția de produse de cofetărie, ︈︂︀︊︋︀︌︀​︇️︍︂​︁︁︎️​︊︉︂︁​︄︊︄︈︃︈︁︊︎️︊︊patiserie fina si gelaterie.
  • Cunoștinte solide în domeniul tehnicilor de cofetărie, patiserie, gelaterie și a tendințelor actuale din domeniu.
  • Certificare sau școală de cofetărie/ patiserie pentru postul de cofetar.
  • Cunoștințe de igienă și cursuri acreditate.
  • Abilitați organizatorice excelente și capacitatea de a gestiona eficient resursele.
  • Atitudine proactiva, creativitate și orientare către rezultate.

Descrierea jobului

  • Participarea la pregătirea și producția de produse de patiserie fina și cofetărie.
  • Menținerea standardelor ridicate de igienă și siguranșă ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄alimentară.
  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a asigura excelența în serviciile oferite clienților.
  • Cooperarea cu echipa pentru a menține un mediu de lucru eficient și plăcut.
  • Gestionarea stocului și aprovizionarea materiilor prime necesare.
  • Asigurarea calității și prezentării estetice a produselor finite.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024