Gratis

Cofetar - Gaesti

LABORATORUL DE BUSINESS S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Cofetar / Ajutor de Cofetar
Laboratorul de Bucurii angajează Cofetar cu sau fără experiența
  • Abilitați organizatorice excelente;
  • Cunoștințe solide in domeniul tehnicilor de cofetărie;
  • Atitudine pro activă si orientare către rezultate;
  • Punctualitate;
  • Atenție sporita la detalii;
  • Verifica echipamentele necesare pentru pregatirea produselor;
  • Raporteaza eventualele defectiuni ale echipamentelor pentru a fi remediate in timp;
  • Aplica procedurile de calitate;
  • Colaboreza eficient cu ceilalti membri ai echipei pentru a indeplini sarcinile prevazute in fisa postului;
  • Abilitatea de a lucra in conditii de stres si sub presiune;
  • Capacitatea de a sta o perioada indelungata in picioare;
  • Bune abilitati de comunicare pentru a interactiona cu echipa;
  • Capacitatea de a lucra intr-un mediu cu temperaturi inalte
  • Asigura o depozitare corecta pentru ingrediente si produse.
Laboratorul de bucurii ofera
  • Program de lucru de 12 ore pe zi, 2 zile lucrate cu 2 zile libere
  • Bonuri de masa in valoare de 400 RON;
  • Echipament de munca;
  • Masa de prânz asigurată;
  • 50% reducere la orice produs de cofetărie comandat din laboratorul nostru.

Descrierea jobului

Participarea la producția de produse de cofetărie;
Menținerea standardelor ridicate de igiena si siguranță alimentara
Colaborarea strânsă cu echipa pentru ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂a asigura un mediu eficient si plăcut
Asigurarea calității si prezentării estetice a produsului finit.
Onestitate si confidentialitate in raport cu persoanele din echipa;
Respectarea normelor de munca si a sigurantei muncii;

Laboratorul nostru ofera produse de cofetarie din ingrediente 100%naturale, alaturi de o echipa dinamica si energica care pregatesc produsele cu multa grija, delicatete si pasiune pentru a oferi clientilor nostri prajituri delicoase si apetisante.

Program de lucru de 12 ore pe zi, 2 zile lucrate cu 2 zile libere
Bonuri de masa in valoare de 400 RON;
Echipament de munca;
Masa de prânz asigurată;
50% reducere la orice produs de cofetărie comandat din laboratorul nostru.
Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024