Gratis

Vânzătoare cofetăria și patiseria Andreea

SC Andreea ATH Grup s.r.l.
2 poziții

Candidatul Ideal

Vanzator / Vanzatoare
Ne dorim o persoana dinamica si motivata, eficace si amabila cu clientii și patiseria Andreea din șoseaua Mihai Bravu nr. 286 si din bd. Theodor Pallady nr. 27 care sa se alăture unei echipe sudate și cu experiență de peste 20 de ani în domeniu.

Descrierea jobului

Misiunea pe care o veti avea este de a intampina cu politete clientii, de a-i sfătui și de a gestiona ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈corect încasările. Ajutați la crearea unui spațiu primitor și curat cu vitrine atrăgătoare și nu uitați sa zâmbiți : ), clienții sunt multumiti și ziua trece mai repede! Salariul este de 3200 de lei net plus tichete de masa de 800 de lei si prime de sarbatori. Programul de lucru este de 2 zile cu 2 zile de la 7:30 la 21.

Cofetaria si patiseria Andreea produce si comercializeaza din 1997 torturi, prajituri, miniprajituri, fursecuri, bomboane, cozonaci si alte produse traditionale, placinte, strudele, minipateuri si produse de brutarie proaspete si bune facute in laboratoarele proprii. Posturile sunt disponibile atat pentru cofetaria și patiseria Andreea din șoseaua Mihai Bravu nr. 286 cat si pentru cea din bd. Theodor Pallady nr. 27.

Publicat 22 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 21 Nov. 2024