Gratis

COFETAR - Exclusiv Catering

Exclusiv Catering

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui COFETAR talentat in Cluj -Napoca, care să se alăture echipei noastre.

Dacă ai experiență în domeniul cofetăriei și esti pasionat de arta dulciurilor si indeplinesti urmatoarele conditii, te invitam sa aplici.
  • Experiență în domeniu.
  • Abilități excelente de organizare și atenție la detalii.
  • Cunoașterea normelor de igienă și siguranță alimentară.
  • Creativitate și pasiune.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona mai multe sarcini simultan.

Descrierea jobului

Beneficii:
  • Salariu atractiv
  • Un mediu de lucru dinamic și prietenos.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare în carieră.
  • Beneficii adiționale, inclusiv discounturi pentru angajati.
Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la numarul de telefon 0799 013 133 sau asteptam Cv-ul dvs. la adresa de email ru@exclusivcatering.ro

Exclusiv pentru tine. Aceasta este deviza după care ne-am ghidat în cei peste 19 ani de activitate pe piața firmelor de catering din România. Am realizat că fiecare client este unic și special, ne-am adaptat și ne-am pliat pe dorințele și nevoile fiecăruia, iar acest lucru ne-a motivat și mai mult să impunem și să menținem standarde ridicate de calitate, flexibilitate deplină în alcătuirea meniului și adaptarea lui la bugetul clientului, precum și mult profesionalism în organizarea oricărui tip de eveniment, indiferent de locația aleasă. Avem capacitatea și posibilitatea de a asigura întreaga logistică necesară realizării oricărui tip de eveniment în funcție de locația aleasă, precum și personal calificat.

În cei 19 ani de activitate, putem spune că am reușit să demonstrăm că serviciile de catering pot fi ridicate la rang de artă, iar acest lucru este demonstrat prin multitudinea de cocktail-uri și evenimente organizate sau prin participarea noastră la diferite manifestări cu mii de invitați.

Brandul Lunch Box a luat naștere odată cu înființarea primului punct de lucru al firmei Exclusiv Catering în afara sediului central, la momentul în care orașul Cluj-Napoca începea să se familiarizeze conceptului de mall.

Rețeaua Lunch Box este formată din doua restaurante self-service: Lunch Box Iulius Mall, Lunch Box VIVO! – situate în cele două centre comerciale Iulius, respectiv VIVO! (fost Polus Center).

Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024