Gratis

Cofetar / Patiser - Transylvania Bites

TRANSYLVANIA BITES S.R.L.

Candidatul Ideal

Transylvania Bites caută un Cofetar/Patiser talentat care să se alăture echipei noastre. Dacă ai ️experiență în domeniul cofetăriei/patiseriei și ești pasionat de arta dulciurilor, te invităm să aplici!
  • Experiență în domeniu.
  • Abilități excelente de organizare și atenție la detalii.
  • Cunoașterea normelor de igienă și siguranță alimentară.
  • Creativitate și pasiune.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona mai multe sarcini simultan.

Descrierea jobului

  • Prepararea produselor de cofetărie/patiserie conform rețetelor și standardelor de calitate.
  • Asigurarea respectării ︁normelor de igienă și siguranță alimentară în ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄toate etapele de producție.
  • Creativitate în dezvoltarea de noi produse și îmbunătățirea rețetelor existente.
  • Menținerea unui mediu de lucru curat și organizat.
  • Gestionarea eficientă a ingredientelor și materialelor necesare.

Oferta noastră:
  • Program de lucru: 5 zile pe săptămână, 40 de ore/săptămână, 2 zile libere.
  • Salariu atractiv
  • Un mediu de lucru dinamic și prietenos.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare în carieră.
  • Beneficii adiționale, inclusiv discounturi pentru angajați.

Transylvania Bites este un start-up care isi propune sa aduca in Alba Iulia noi experiente gastronomice. In cadrul firmei fiecare angajat are ocazia să-și dezvolte abilitățile într-un mediu prietenos și motivant, unde creativitatea este încurajată, iar calitatea este pe primul loc. Oferim oportunități de dezvoltare profesională și posibilitatea de a contribui la crearea unor experiențe culinare deosebite pentru clienții noștri.
Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024