Gratis

Cofetar/Ajutor de cofetar

Brownerie S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Studii medii;
  • Calificarea în meseria de patiser/cofetar, reprezintă un avantaj;
  • Atenție la detalii;
  • Atitudine pozitivă și entuziastă;
  • Pasiune reală și interes pentru arta culinară;
  • Seriozitate, responsabilitate, corectitudine, abilități de comunicare, lucru în echipă;
  • Onestitate și confidențialitate;
  • Experiență anterioară într-o poziție similară;
  • Îndemânare, precizie și simț estetic;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI SI SARCINI:
  • Recepționarea, verificarea și depozitarea materiilor prime și materialele necesare realizarii produselor;
  • Producerea prăjiturilor, produselor de patiserie, ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀și altor produse de cofetărie.
  • Realizarea produselor de cofetărie conform rețetarelor interne și necesarului zilnic;
  • Consilierea clienților cu privire la produsele comercializate de laborator;
  • Împachetarea produselor și pregătirea lor pentru livrări;
  • Preluarea, pregătirea și expedierea comenzilor;
  • Utilizarea casei de marcat;
  • Activitate poate presupune și lucrul în schimburi.
OFERTA NOASTRĂ
  • Mediu de lucru cald și prietenos, unde contribuția ta este cu adevărat apreciată;
  • Zile de concediu în funcție de vechime
  • Mărire salarială anuală
  • 2 zile libere pe săptămână;

Deschis în luna mai 2021, Brownerie este un laborator de cofetărie specializat în producția de brownies (negrese americane) ce funcționează pe bază de comenzi cu livrare sau ridicare din locație. Realizăm numeroase sortimente de brownies, atât cu disponibilitate permanentă, cât și în ediție limitată sau sezoniere, folosind ingrediente premium și aparatură de ultimă generație. Echipa noastră este instruită în arta cofetăriei, iar pasiunea și pregătirea puse împreună sunt ingredientele perfecte pentru a putea livra cele mai bune rezultate.
Publicat 8 Oct. 2024 Reactualizat 8 Oct. 2024 Expiră 7 Nov. 2024