Gratis

Ajutor de cofetar - Bucuresti

FUNCTIONAL GOURMET BITES S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Experienta minim 6 luni in bucatarie/laborator de cofetarie-patiserie;
  • Are atentie la detalii;
  • Curiozitate pentru noi gusturi, retete, abordari;
  • Responsabil si corect;
  • Cunoaste si respecta normele de igiena si curatenie.

Descrierea jobului

  • coace nucile si alte ingrediente (la cuptor, fara foc);
  • respecta retetarul;
  • intelege produsele si procesul lor de preparare, in ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄vederea prepararii produselor;
  • umple borcanele/ambalajele cu o cantitate fixa de produs cu ajutorul cantarului;
  • urmareste instructiunile scrise/transmise verbal;
  • pastreaza curatenia in spatiu;
  • pregateste comenzile;
  • comunica deschis;
  • respecta programul de lucru.

Beneficii:
  • Contract de munca pe intreaga suma pe perioada nedeterminata;
  • Posibilitate zile de lucru suplimentare platite cu procent din vanzari.
Program: Luni-Vineri, 8 ore lucru.
Locatia se afla in apropierea Parcului Izvor – statie metrou, autobuz, tramvai foarte aproape.
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024