Gratis

AJUTOR PATISER / COFETAR

CONFIDENTIAL - 2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam un patiser / cofetar talentat, dispus pt noi provocari si dornic de afirmare.
Prezinta un avantaj experienta anterioara în prepararea inghetatei și/sau a produselor de patiserie / cofetarie;
Cunostinte despre tehinici si termeni de preparare;
Abilitati de gestionarea si planificarea timpului;
Spirit inovator in retete si design;
Punctualitate, precizie si prezenta;
Contact si conectare;
Flexibilitate in program si disponibilitate pentru a lucra in weekend-uri;
Cunoastrea unei limbi straine constitue avanatj.

Descrierea jobului

Prepararea inghetatei si a deserturilor inghetate, respectând rețetele laboratorului;
Gestionarea stocului de ingrediente si materii prime, asigurandu-te ca sunt intotdeauna ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂in cantitatile necesare;
Pastrarea curateniei si igienei in zona de lucru prin respectarea standardelor de siguranta alimentara;
Suport activ in dezvoltarea si testarea noilor arome si retete;
Oferim training in laboratoarele proprii;
Laboratorul este utilat cu utilaje Carpigiani de ultima generatie;
Te asteptam sa te alaturi unei echipe tinere, deschise si creative
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.