Gratis

CLINICILE ASH - PUNCT DE LUCRU BUCURESTI

ASH MEDICAL
4 poziții

Candidatul Ideal

Clinici medicale deschid un nou punct de lucru in zona Marriott pentru care ne dorim angajare/colaborare MEDICI SPECIALISTI :
- MEDICINA INTERNA
- NEUROLOGIE
- PSIHIATRIE
- DERMATOLOGIE
︀︀︊︎︆︌︉︌​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎Profilul noului nostru coleg este acela al unui profesionist ce detine:
- diplome certificate de specialitate/competente
- certificat vizat de colegiul medicilor
- asigurare malpraxis.

Descrierea jobului

- Venituri cuprinse intre 20000-25000 lei
- Program flexibil;
- Sprijin in dezvoltarea profesionala;
- Bonusuri in functie de activitate;
︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄- Contract CAS/servicii cu ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄plata/alte servicii.

Clinici medicale cu peste 8 ani experienta, isi maresc echipa pentru deschiderea unui nou punct de lucru in Bucuresti, zona hotel Marriott, ANGAJARE/COLABORARE medici specialisti: neurologie, psihiatrie, medicina interna, dermatologie.

Trimite-ne CV-ul tău!
Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 18 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024