Gratis

Manager Clinica

Silhouette Beauty Centers S.R.L.

Candidatul Ideal

-experienta de minim 3 ani intr o pozitie de Manager de clinica;
-abilitati de lucru in Word, Excell, PowerPoint, etc.
-experienta in organizarea si livrarea serviciilor Medicale Premium
-studii superioare economice si de management, studiile medicale reprezinta un mare avantaj
- persoana creativa, dinamica puternic focusata pe stabilirea si indeplinirea obiectivelor de business si financiare
-capacitate de organizare si conducere a activitatii serviciului medical
-corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii; empatie
- Simtul umorului
- Cunoștințe generale despre tehnica medicală, echipamente medicale, lasere, prezinta un beneficiu
- receptivitate si deschiderea de a implementa metode si tehnici de ultima generatie in domeniul Medical Beauty
- bun organizator si coordonator
-posesor de carnet auto

Descrierea jobului

- conduce si coordoneaza intreaga activitate a clinicii si a personalului acesteia
- monitorizeaza si evalueaza activitatile desfasurate ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄in clinica ︁in scopul cresterii performantelor profesionale si a utilizarii eficiente a resurselor alocate
- imbunatateste standardele clinice si a modelelor de practica in scopul acordarii de servicii medicale si de beauty de calitate, in scopul cresterii gradului de satisfactie a pacientilor
- are atributii organizatorice si functionale cu caracter medico-sanitar
-sustine organizarea diverselor evenimente si servicii contractate de clinica, pe baza bugetului de venituri si cheltuieli propriu, aprobat de actionariatul firmei.
-sesizeaza si propune masuri de simplificare a mijloacelor si metodelor de lucru
-coordoneaza, controleaza, formeaza si raspunde de activitatea personalului din subordine si deleaga sarcini acestora

Recruteaza personalul din subordine si se preocupa de integrarea si formarea acestora
Monitorizeaza si analizeaza concurenta si decide cu privire la planul de vanzari, oferte si preturi, impreuna cu actionariatul

Administreaza bugetul de cheltuieli si venituri al clinicii
Coordoneaza activitatea de marketing, aproba planul de marketing si se asigura de implementarea acestuia vizand si urmarind rezultatele campaniilor de marketing
Decide strategia de marketing impreuna cu actionariatul

Coordoneaza
-intocmeste rapoarte conform procedurilor interne si solicitarilor venite din partea actionariatului

Descrierea companiei
20 de ani de experienta pe piata de beauty medical.

Tehnologie medicala si de beauty de ultima generatie

Echipa de medici specialisti de elita

60 de angajati loiali si fericiti sa lucreze intr un mediu de lucru in care este stimulata creativitatea si profesionalismul.

Mii de clienti multumiti.

Companie care pretuieste conceptul Work - Life Balance, cu respect si apreciere pentru colaboratorii sai.

Publicat 6 Iun. 2024 Reactualizat 6 Iun. 2024 Expiră 6 Iul. 2024