Gratis

Chatter Onlyfans

RoyalGirls Agency
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

  • Experienta in domeniu pe un post de chatter
  • Abilități bune de comunicare și negociere
  • Abilități de organizare și gestionare a timpului
  • Multi-tasking
  • Motivație și dorință de a câștiga venituri pe bază de comisioane
  • Disponibilitate pentru a lucra de acasă
  • Descrierea jobului

    Vei avea acces la o serie de pagini de Onlyfans unde va trebui:
    -să programezi si sa vinzi imagini sau ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀clipuri video (pe baza unor liste de conținut)
    -să moderezi discuțiile (să creezi interacțiune, să răspunzi la mesajele private)
    -să realizezi alte task-uri specifice (pentru managementul paginilor / profilurilor)

    Beneficii:
  • Flexibilitate în ceea ce privește programul de lucru și locația
  • Suport și resurse pentru a vă ajuta să atingeți succesul
  • Plata bilunar
  • 15%-18% comision din incasari, in functie de vanzari si atingerea targetului individual

  • Venitul lunar mediu (pentru chateri) la nivel de companie fluctueaza intre 700-900 eur
    Important!:
    Acest rol necesită muncă în tura si ture in weekend -ture disponibile T1 7-15, T2 15-23 si T3 23-7
    Daca aplici la acest job si ai experienta ca chatter vei fi contactat pentru completarea unui google form.
    Suntem interesati de colaborari pe termen lung
    Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024