Gratis

Buldoexcavatorist

STEEL MASTER SRL

Candidatul Ideal

-Studii: medii ( liceu sau școala profesională), profil mecanic
-Certificat de calificare profesionala in meseria de buldoexcavatorist.
-Permis categoria B si C
-Cunoștințe tehnice și mecanice, experienta minim 1 an într-un rol similar
-Bună organizare și punctualitate
-Corectitudine, seriozitate
-Spirit de echipă
-Efect mobilizator în efectuarea sarcinilor

Descrierea jobului

-Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
-Salariu fix si bonusuri, prime de Paste si de Craciun
-Cunoasterea si exploatarea ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈la parametrii normali a utilajului din dotare.

Steel Master furnizează servicii și soluții integrate în domeniul construcțiilor, proiectării și montării clădirilor funcționale sau rezidențiale și halelor metalice la cheie. Implementăm soluții arhitecturale și tehnice, dezvoltând idei eficiente și rapide, cu accent pe calitate, flexibilitate și durabilitate!
Cu ani de experiență atât în proiectarea și construcția de clădiri industriale, comerciale sau rezidențiale, Steel Master înțelege importanța finalizării unui proiect la timp și în limitele bugetului!
Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024