Gratis

Camerista / Personal curatenie

MIADAR RESIDENCE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

SC MIADAR RESIDENCE SRL deschide in Bacau o unitate noua de cazare prevazuta cu Restaurant si Terasă (foisoare)

Locatie: Str. Calea Moldovei Nr 157 bis
Punct de lucru: fosta Pensiune Moldavia

Ce ne dorim de la tine:

Experienta este necesara.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Curățarea și întreținerea zilnică a camerelor conform standardelor pensiunii;
  • Schimbarea lenjeriei de pat și a prosoapelor;
  • Asigurarea unui ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁mediu curat și plăcut pentru oaspeți;
  • Raportarea oricăror defecțiuni sau probleme în camere.
Ce oferim:
  • Salariu competitiv în funcție de experiență;
  • Beneficii suplimentare;
  • Contract pe o perioadă nedeterminată.

Persoanele interesate pot suna la nr. de telefon : 0770 411 211
Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 19 Sept. 2024