Gratis

CALL CENTER / PROCESARE COMENZI SITE

Finestore Distribution S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Ne marim echipa! Iti cauti loc de munca?
Esti interesat si iti doresti sa faci parte din echipa noastra? Iti prezentam cateva detalii despre acest post.
Daca :
- esti o persoana responsabila si serioasa, capabila sa lucreze in echipa
- esti orientat catre client
- esti atent la detalii
- ai studii medii
- ai experienta in vanzari
- te caracterizeaza acuratetea, rapiditatea, ai abilitati de comunicare, esti rezistent la stres,
- ai cunostinte bune operare Pc
- te exprimi corect in limba romana ( vorbit- scris)
- cunosti limba engleza si ai experienta pe un post similar, ai un avantaj.

Atunci esti candidatul ideal.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Proceseaza comenzi primite pe site, telefonic sau prin e-mail
- Urmareste livrarile produselor expediate utilizand interfata firmei de ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄curierat
- Ofera clientilor informatii despre produsele comercializate
- Comunica proactiv cu restul departamentelor implicate in procesarea comenzilor

BENEFICII:
- Pachet salarial motivant
- Bonuri de masa
- Mediu de lucru tanar si dinamic
- Posibilitatea de promovare

Compania desfasoara activitati de comert online, en-gros si en-detail, import- export cu bauturi alcoolice.

FineStore.ro este afacerea de succes a unei echipe tinere si pline de entuziasm, care, prin natura firii lor ambițioase și perfecționiste isi doresc să satisfacă o piață în continuă dinamică, însetată de un serviciu simplu, confortabil, accesibil și de buna calitate.

Publicat 9 Iul. 2024 Reactualizat 30 Iul. 2024 Expiră 8 Aug. 2024